Close

29.3.2021

Velikonoční Hadina – zážitkový rybolov


Vážení rybáři, Vážení přátelé Petrova cechu.

Dvanáctihektarový rybník Hadina na okraji Humpolce nabízí atraktivní rybolov pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Rybolov pro všechny zájemce je možný při zakoupení zvláštního oprávnění, které lze zakoupit pod hrází rybníka, nebo ve výdejnách.

Už pouhé dny zbývají do 1. dubna, kdy se milovníkům rybaření opět otevře další rybářská sezona a s ní možnost prožít nevšední zážitky při zdolávání trofejních kaprů a amurů. Na své si jistě přijdou i ti rybáři, kteří necílí výhradně na velké kusy, ale chtějí si pouze pěkně zachytat a třeba si odnést nějakou chutnou rybu na domácí stůl.  Za tímto účelem bylo v minulých dnech do Hadiny dosazeno celkem  70 metráků kapra v tržní velikosti.

Na snadno dostupných travnatých březích je možno si postavit bivak nebo stan. Rybolov je celoročně povolen na 3 pruty.

Výbor MO ČRS Humpolec důrazně upozorňuje všechny zájemce o rybaření na Hadině, aby striktně dodržovali aktuální nařízení vlády o pohybu osob na území ČR a dbali všech hygienických opatření!!!

Veškeré informace, pravidla lovu, provozní řád a další aktuality, včetně fotogalerie naleznete na www.hadina.cz  nebo na facebooku rybnik hadina.

Přejeme příjemný pobyt a LOVU ZDAR !!!   MO ČRS Humpolec