Close

7.3.2023

Rybník HADINA – zážitkový rybolov

Vážení rybáři, Vážení přátelé Petrova cechu.

Dvanáctihektarový rybník Hadina na okraji Humpolce nabízí atraktivní rybolov pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Rybolov pro všechny zájemce je možný při zakoupení zvláštního oprávnění, které lze zakoupit pod hrází rybníka, nebo ve výdejnách.

I když do zahájení další sezony zbývá ještě nějaký ten týden, již dnes vám nabízíme možnost nákupu povolenek v obvyklých předprodejích. Na Hadině máte možnost prožít nevšední zážitky při zdolávání trofejních kaprů a amurů. Na své si jistě přijdou i ti rybáři, kteří necílí výhradně na velké kusy, ale chtějí si pouze pěkně zachytat a třeba si odnést i nějakou tu chutnou rybu na domácí stůl.  V roce 2022 bylo takto vykázáno a odneseno celkem 3 564 kusů ryb o celkové váze 11 920 kilogramů. Abychom udrželi atraktivitu Hadiny na vysoké úrovni, plánujeme v průběhu měsíců března a dubna dosadit další desítky metráků kapra v tržní velikosti.

Vzhledem k tomu, že ve dnech 30.3. – 2.4.2023 bude rybník z důvodu rybářských závodů hájen, je posunut začátek sezony již na 24. března. Denní doby lovu zůstávají stejné jako v dubnu.

Na snadno dostupných travnatých březích je možno si postavit bivak nebo stan. Rybolov je celoročně povolen na 3 pruty.

Veškeré informace, pravidla lovu, provozní řád a další aktuality, včetně fotogalerie naleznete na www.hadina.cz  nebo na facebooku rybnik hadina.

Přejeme příjemný pobyt a LOVU ZDAR !!!  

MO ČRS Humpolec