Close

27.4.2021

Májová Hadina

Dvanáctihektarový rybník Hadina na okraji Humpolce nabízí atraktivní rybolov pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Rybolov pro všechny zájemce je možný při zakoupení zvláštního oprávnění, které lze zakoupit pod hrází rybníka, nebo ve výdejnách.

Už pouhé dny zbývají do 1. května, kdy se milovníkům rybaření opět otevře nepřetržitý NON STOP rybolov a s ním možnost prožít nevšední zážitky při zdolávání trofejních kaprů a amurů za svitu měsíce. Na své si jistě přijdou i ti rybáři, kteří necílí výhradně na velké kusy, ale chtějí si pouze pěkně zachytat a třeba si odnést nějakou chutnou rybu na domácí stůl.  Za tímto účelem bylo v jarních měsících do Hadiny dosazeno více než 70 metráků kapra v tržní velikosti.

Na snadno dostupných travnatých březích je možno si postavit bivak nebo stan. Rybolov je celoročně povolen na 3 pruty.

Výbor MO ČRS Humpolec důrazně upozorňuje všechny zájemce o rybaření na Hadině, aby striktně dodržovali aktuální nařízení vlády o pohybu osob na území ČR a dbali všech hygienických opatření!!!

Veškeré informace, pravidla lovu, provozní řád a další aktuality, včetně fotogalerie naleznete na www.hadina.cz  nebo na facebooku rybnik hadina.

Přejeme úspěšný lov