Close

17.5.2021

Kontrolní odlov ryb Hadina CUP 2021 15.-16.5. 2021

Výsledková listina

Celkový počet ulovených ryb: 1 022
Celkový počet bodů (cm):60 097
Výsledky o nejdelší rybu:
1.Jeseter109Handy lineMokrý Jiří st., Mokrý Jiří ml.Havlíčkův Brod
2.Jeseter104Zezula JanNáměšť nad Oslavou
3.Jeseter103LA MINešpor Ladislav, Kovář MichalTřešť
      
PořadíBodůRybNázev týmu Jméno a příjmení závodníků BydlištěSektor
13 18051LT BAITSŠpatný Jan ml., Špatný Jan st.Dolní Bukovsko46
22 99252Pohodová rybaSvoboda Stanislav ml., Svoboda Stanislav st.Čejov27
32 90249Carp Team Dešná APocar Kamil, Pocarová VeronikaDešná u Dačic29
42 70648 Jarý Radek, Lojín JanPříbram59
52 63145Handy lineMokrý Jiří st., Mokrý Jiří ml.Havlíčkův Brod14
62 18339Tonda TeamKrtek Aleš, Neuber JanHumpolec, Čejov26
72 07333CT BŘILICEGalko Daniel, Galko LubomírBřilice44
81 96833Nechyt team Příbram č.1 Skalický Jakub, Cihelka MarekPříbram55
91 91033LM týmRiedl Michal, Riedlová LucieHumpolec57
101 80933ŠrotmeniMoravec Pavel, Moravec PetrČejov43
111 78728KOVAcarpKovařík Jiří st., Vácha TomášHavlíčkův Brod, Štoky2
121 77730Rkmb teamKosík Tomáš, Ženatý BedřichMoravské Budějovice54
131 69725 Vymazal Lubomír, Vymazalová ZuzanaSenice na Hané51
141 67129CT VEKA JAKULÁCIMatějka Václav, Reháková KarlaJakule8
151 59627Carp KingKameš Petr, Havránek RadekČejov22
161 48526LA MINešpor Ladislav, Kovář MichalTřešť63
171 48425CT LUPAMlčák Luboš, Košina PavelDomanín32
181 45425 Pecher Petr, Kašáková MarkétaStrakonice3
191 23622Team RůžeKopic Milan, Říha BohumilHumpolec28
201 13820Carp Team Chlejstáci ABláha Antonín, Kalejová RenataRancířov56
211 07419CT LomecLožek Lukáš, Bečán LadislavLomec, Lomeček35
221 06019PAKA  CarpKasík Jan, Hrstka PavelKladno, Slaný17
231 05719RT Dvě véčkaKučera Vlastislav, Jeřábek VáclavTřešť21
241 01017CT ŠupinaJakeš Jan, Hála OndřejVratislávka, Nihov36
2589515ČiperkyČipera David, Čiperová MartinaPříbram30
2687614Lamex III.Palán Leoš, Svárovský TomášVilémov, Humpolec6
2784915KladrubáciMaier Vítězslav, Němec LubošBystřice, Pacov24
2884814CT ParťáciFrič Tomáš, Volf JosefSkuhrov, Chlumín48
2983014CT Ledeč nad SázavouPajer Stanislav, Novák JosefLedeč nad Sázavou61
3072913CT PlevnceBečka Pavel, Bečková LenkaPlevnice47
3169912KoBo CarpKohout Michal , Bouchner SlavomírOkrouhlička, Štoky53
3266112 Zezula JanNáměšť nad Oslavou41
3361411 Čajko Ludvík, Čajko JanPříbram37
345339Nechyt team Příbram č.2 Skalický Miroslav, Skalický MatějPříbram62
355089Bobr teamSvoboda PetrČejov4
36 – 374658 Tomajer Jiří, Pučelík PavelKdyně1
36 – 374657 Lakomý Leoš, Lakomá PetraSenice na Hané65
384538Team BembelaNavrátil Vladimír st., Navrátil Vladimír ml.Brno18
394528 Němec Gustav, Němec FilipTábor39
404508CT CRIPELLSvoboda Antonín, Hlaváček KarelHumpolec15
414497CT MAPAVrábel Pavel, Vrábelová ErikaChlumín9
424427V + VPavlíček Václav st., Pavlíček Václav ml.Ledeč nad Sázavou, Kožlí10
434417 Martinec Jaroslav, Šulc JosefMostiště, Velké Meziříčí31
444317UPLAVALA TEAM 1Chudárek Vlastimil st., Hřebačka FrantišekBystřice nad Pernštejnem, Lanžhot58
454157KolíciKovařík Jiří ml., Netolický MartinHavlíčkův Brod, Dědová34
463917CT MíšaBernard Michal, Plocková MichaelaPříbram64
473826Carp Team Chlejstáci BBláha Richard, Bláha MarekRancířov12
483706Pára z navijákuSoukup Adam, Sedláček ErikBrno52
493366 Čejdík Petr, Pech PavelPříbram60
503306 Matějka Jindřich, Matějková DagmarStrakonice20
513275 Prokeš ZdeněkPelhřimov13
523005PiranhasPavlačka Roman, Hanzal OndřejBrno5
532614ANI ŤUK TEAMSvárovský Jan, Čapek MilanČejov, Humpolec50
542214NA HÁČKUŽivná Marie, Živný MiroslavBystřice nad Pernštejnem25
551362CT ČudlaŠprinc Ota, Šprinc RudolfHrádek u Nechanic7
561142Gavli TeamGavlas Jiří st., Gavlas Jiří ml.Dolní Bukovsko33
571122JarmilteamPešák Milan, Hájková Veronika Polná38
581112ŽabáciRiedl Filip, Svárovský DavidHumpolec, Čejov49
591082Carp Team VnoroviceGábor Zdeněk, Gáborová StanislavaVnorovice23
601052 Máca Karel, Hronek LubošČenkov40
61551UPLAVALA TEAM 2Chudárek Vlastimil ml., Pelikán PatrikBystřice nad Pernštejnem16
62531Arrogant CARP TeamValachovič Aleš, Šrámek DanielChotěboř, Kyjov42
630 ENTYS CARPValenta Jiří, Valenta Miroslav Třebíč, Náměšť nad Oslavou11
640 CARP TEAM NEZNAŠOVKolář Pavel, Simajchl AloisNeznašov, Praha19
650  Vychodil Aleš, Vychodilová JanaSenice na Hané45